Hotelarze z Konarskiego na praktykach nad morzem
29-07-2022

Młodzież ucząca się w zawodzie technik hotelarstwa odbyła miesięczne praktyki, jak co roku nad polskim morzem. Uczniowie klasy 3H doskonalili swoje kompetencje zawodowe podczas pracy w pokojach i na recepcjach hoteli Ośrodka Wypoczynkowego WDW Rewita w Juracie. Po pracy uczniowie zwiedzali zakątki Helu oraz odpoczywali na bałtyckich plażach.

Pełnoletni uczniowie zdecydowali się na odbycie praktyki za granicą w przepięknej włoskiej miejscowości Cesenatico. Pobyt młodzieży za granicą, oprócz nauki zawodu w zakresie hotelarstwa, dawał również możliwość poznania włoskiej kultury i, nawiązania nowych znajomości oraz zwiedzania najpiękniejszych włoskich miast, takich jak Rzym czy Wenecja.

• Jolanta Tompolska

Hotelarze z Konarskiego na praktykach nad morzem - Fotogaleria